Активісти вимагатимуть від "Кварталу-95" вибачень, а від 1+1 – не показувати гомофобні передачі

Активісти влаштують акцію під будівлею телеканалу і вимагатимуть вибачень від авторів випуску та 1+1 через гомофобну сценку в новорічному випуску "Вечірнього кварталу"

Про це Еспресо.TV у коментарі розповіла правозахисниця Софія Лапіна.

Правозахисниця повідомила, що завтра відбудеться акція біля телеканалу "1+1". Через те, що акторський склад "Кварталу-95" зараз за кордоном, студію представлятиме PR-відділ. Учасники акції вимагатимуть від студії та каналу офіційного коментаря.

"Ми хочемо, щоб канал дав задокументовану обіцянку про те, що вони більше не будуть випускати у ефір гомофобну, трансфобну та мізогінну лексику і фільтруватимуть контент. Це стосується також і сексизму, і расизму, і ейджизму, тому що цього у ефірі теж достатньо, і не лише у програмах від "Кварталу-95". Ми хочемо публічних вибачень, не тільки в інтернеті, а й на телебаченні", - сказала Софія Лапіна.

Активісти вже перекладають номер коміків на іноземну мову, щоб відправити у європейські та американські правозахисні організації.

"Це буде не так стосуватися самого "Кварталу", як візуалізації ситуації в країні. Ми робимо це не для того, аби залякати і принизити студію, а для того, щоб показати Америці і Європі, що у нас не все так добре, як це малюють", - додала правозахисниця.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати