live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав закон, що спростить залучення інвестицій і роботу бізнесу

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів"

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон має на меті вирішити проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками, усунути дисбаланс у законодавстві та запровадити європейські принципи щодо визначення та регулювання публічних компаній.

Положеннями документу, зокрема, змінюється підхід до визначення акціонерних товариств публічними або приватними та пропонується відмовитись від фіксування типу товариства в його найменуванні.

Також виключається вимога до банків бути лише у формі публічних акціонерних товариств. При цьому на банки розповсюджуються вимоги з розкриття інформації, як і на публічні компанії, та встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема в частині формування наглядової ради та її комітетів.

Крім того, закон розширює обсяг інформації та способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків. При цьому скасовано обов’язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань.

Документом також передбачене зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, запроваджена можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не лише Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку, посилені вимоги до прозорості наглядових рад акціонерних товариств, запроваджене обрання незалежних членів, розширені повноваження рад.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати