//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд заборонив Ахметову витрачати більше 20 тисяч євро на місяць, - ЗМІ

Власнику компанії "СКМ" українському олігарху Рінату Ахметову заборонили витрачати більш ніж 20 тисяч євро на місяць

Про це йдеться в рішенні окружного суду м.Нікосії (Кіпр) про заморожування активів Ахметова у справі "Укртелекому", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, у судовому рішенні зазначається, що відповідачі можуть "використовувати й розпоряджатися грошовою сумою у 20 000 євро щомісяця для покриття власних судових витрат".

Раніше повідомлялося, що Окружний суд Нікосії ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому".

Рішення суду щодо Ахметова та дев'яти інших осіб було ухвалено 27 грудня за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід банку" Денису Горбуненко.

У Raga стверджують, що продали "Укртелеком" Ахметову за 860 млн доларів у 2013 році, він заплатив 100 млн доларів, і більше коштів компанія від нього не отримала.

У Raga також надали список активів Ахметова, які можуть бути заморожені у випадку відповідного рішення національних судів.

Він містить, зокрема, 100% акціонерного капіталу UATelecominvest (Кіпр), акції банку "ПУМБ", 100% акціонерного капіталу "СКМ-Інвест", "СКМ Спорт Лімітед" (Кіпр), 90,25% акціонерного капіталу "Стадіон "Шахтар", 100% акціонерного капіталу "СКМ Менеджмент" (Нідерланди), 100% акціонерного капіталу ESPV Limited (володіє корпоративними правами групи "Еста"(галузевий холдинг СКМ у галузі нерухомості).

Також UMBH (Ukrainian Machine Building Holding) (Кіпр) володіє понад 50% у ВАТ "Донецькгірмаш", 100% Vesco Limited (Кіпр) (володіє компанією "Веско" – найбільшим в Україні підприємством з відкритого видобутку глин, що мають високу пластичність, білий колір та міцність після випалювання, і які використовують для виробництва керамічної плитки, порцеляни, фаянсу, скла, кришталю, електроізоляторів, санфаянсу, цегли та черепиці), 100% Parallel Nafta (володіє корпоративними правами паливної групи "Паралель" (автозаправки), 100% "СКМ Фінанс", 100% акцій холдингу ДТЕК та інші активи.

новини партнерів

‡агрузка...

16 липня, 2019 вівторок

16 липня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати