live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі розповідають ЄС про десятки тисяч утікачів від війни на Донбасі

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що серед українських мігрантів у Польщі десятки тисяч є утікачами від війни на Донбасі

Про це Моравецький сказав після зустрічі з президентом Євроради Жаном-Клодом Юнкером у Брюсселі, передає "Укрінформ".

Моравецький і Юнкер обговорювали небажання Польщі приймати біженців із Близького Сходу та Північної Африки. Польський політик зазначив, що свого часу його країна приймала біженців із Чечні, а зараз допомагає справлятися з наслідками російсько-української війни.

"Я говорив про проблему російсько-української війни, яка призвела до того, що маємо понад мільйон осіб із України, які загалом є трудовими мігрантами. Однак, якщо дуже серйозно вивчити статистичні дані, то принаймні кільканадцять чи декілька десятків тисяч - це особи з територій, охоплених війною, без даху над головою, типові утікачі зі сходу України", - сказав Моравецький.

Моравецький також заявив про тисячі українців, які попросили політичного притулку в Польщі.

"Наші процедури надання притулку є досить жорсткими, оскільки на пальцях однієї руки у переносному значенні можна порахувати осіб, які отримали такий статус. Однак ми показали тисячі прохань про надання притулку, які подаються в Польщі", - додав глава польського уряду.

Читайте також. Скільки українців насправді отримали статус біженця у Польщі. Відповідь МЗС

Водночас прем'єр Польщі зазначив, шо Польща не змінює своєї позиції у питанні біженців і не прийматиме у себе біженців із Близького Сходу та Північної Африки.

 

новини партнерів

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати