live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американцям радять подорожувати в Україну з "підвищеною обережністю". Так само як у Францію та Німеччину

Державний департамент США опублікував рекомендації для подорожуючих американців, де радить їздити в Україну з "підвищеною обережністю"

Рекомендації були опубліковані 10 січня.

Всі країни були розділені на чотири групи.

У першу групу потрапили країни, у яких потрібно дотримуватися стандартних заходів безпеки. Це Фінляндія, Норвегія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Румунія, Чехія, Греція, Казахстан, Узбекистан, Монголія, Аргентина, Чилі та інші.

У другій групі, куди потрапила Україна, країни, в яких необхідна підвищена обережність. Це Франція, Англія, Німеччина та інші. За оцінкою США, в Україні та інших країнах з другої групи, необхідна підвищена обережність через загрозу терактів, а також у зв'язку зі "злочинністю і заворушеннями".

У третій групі країни, куди потрапила Росія, поїздки рекомендують "повторно обміркувати". Пояснюючи, що там зберігається небезпека тероризму, а громадяни США "часто" піддаються різним утискам. В третю групу також потрапили Туреччина, Нігер, Нігерія, Чад, Пакистан, Венесуела, Куба, Гватемала, Гондурас таінші.

У четвертій групі країни, від поїздок у які Держдеп рекомендує відмовитися. Це Афганістан, Іран, Ірак, Центральноафриканська республіка, Сомалі, Сирія, КНДР, Ємен, Південний Судан, Малі та Лівія.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати