live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна передала генсеку ООН листи про порушення Росією прав людини у Криму

Українська делегація при ООН звернулася до генсека організації з двома листами, у яких поінформувала про незаконні рішення окупаційної влади РФ у Криму

Йдеться про засудження Володимира Балуха, а також переміщення інших затриманих у Криму громадян України на територію Росії. Тексти обох листів за підписом постійного представника України при ООН Володимира Єльченка опублікував Укрінформ.

У документах, зокрема, наводиться офіційна позиція МЗС щодо дій окупантів у Криму та міститься прохання поширити ці листи як документи Генеральної асамблеї "відповідно до пункту (с) параграфа 72 порядку денного 72-ї сесії, а також документа Ради Безпеки".

Читайте також: 8 історій, як ФСБ призначила українців "терористами": будівельник, пенсіонер та студент

У листі під номером 4132/28-110-60 інформується про рішучий протест МЗС України щодо незаконного переміщення до Росії українських громадян Мусліма Алієва, Еміра-Усеїна Куку, Вадима Сірука, Енвера Бекірова, Рефата Алімова й Арсена Джеппарова, затриманих на території тимчасово окупованого Криму за сфабрикованими обвинуваченнями у терористичній діяльності.

В іншому листі, зареєстрованому під номером 4132/28-110-61, також висловлюється протест України у зв'язку з "незаконним та політично вмотивованим рішенням" так званого суду російської окупаційної влади у Криму щодо засудження громадянина України Володимира Балуха до трьох років і семи місяців колонії-поселення.

  • 16 січня Роздольненський районний суд окупованого Криму засудив українця Володимира Балуха до трьох років і семи місяців колонії-поселення і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4,6 тисяч грн).
  • Також 16 січня МЗС України висловив протест проти переміщення шістьох громадян України з території Криму до Росії.

новини партнерів

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати