live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польський суд оштрафував трьох людей, які витерли взуття об український прапор

Суд покарав трьох молодих людей, котрі у вересні минулого року на Ринковій площі міста Свідниця Нижньосілезького воєводства у Польщі зняли український прапор, потоптали та витерли об нього своє взуття

Про це повідомляє "Польське радіо".

Вони повинні повернути власнику суму еквівалентну вартості прапора та заплатити штраф.

У вересні минулого року відеокамера муніципальної варти зафіксувала як троє молодих людей знімали з будинку український прапор. Його повісила над входом до Судетської промислово-торгівельної палати агенція з працевлаштування Smart Work, яка має офіс у тому будинку.

На світлинах було видно як молода жінка вилазить на плечі чоловіку та знімає прапор. Потім вони йдуть з ним на вулицю Францішканську, де дві особи топчуть та витирають об прапор своє взуття.

Муніципальна варта затримала компанію на місці та викликала поліцію, а на своєму порталі повідомила, що було здійснено публічну наругу, знищено та пошкоджено прапор, а затримані підозрюються у порушенні однієї із статей Кримінального кодексу Польщі.

Однак поліція у Свідниці висунула затриманим звинувачення у крадіжці та знищенні майна.

"Над прапором не було здійснено наругу. Його було вивішено приватно, а не урядом або органом влади", - сказала сержант Маґдалена Зомбек, речниця Повітової комендатури поліції у Свідниці.

За знищення українського прапору порушники повинні заплатити фірмі 150 злотих. Кожний з них заплатить також 300 злотих штрафу.

новини партнерів

21 січня, 2019 понеділок

20 січня, 2019 неділя

21 січня, 2019 понеділок

20 січня, 2019 неділя

19 січня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати