live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Позов України щодо $3 млрд боргу Росії за єврооблігаціями почнуть наступного тижня

Апеляційний суд Лондона призначив розгляд апеляції України щодо виплати за єврооблігації Росії $3 млрд на 22 січня 2018 року

Про це повідомляє "Інтерфакс-України" з посиланням на Міністерства фінансів України. 

Апеляційний суд Лондону розгляне апеляцію України щодо стягнення заборгованості за єврооблігаціями у розмір $3 млрд 22 січня. У відомстві зазначили, що апеляцію розглядатимуть протягом чотирьох-п'яти днів. 

Передбачається, що розгляд справи відбуватиметься у відкритому судовому засіданні.

У грудні 2015 року Україна допустила дефолт за євробондами, які 2 роки до того викупила Росія. Вартість облігацій складає більше $3 млрд. Київ запропонував Москві реструктурувати борг на загальних із комерційними кредиторами умовах, але Росія  відмовилася обговорювати цей варіант. Борг мав бути погашений до 1 січня 2016 року. 

Однак у грудні 2015 року Україна ввела мораторій на обслуговування цієї заборгованості і не відмовилась виплачувати $3,075 млрд до дедлайну. 

У результаті Мінфін Росії подав до Високого суду Лондона позов про стягнення заборгованості за єврооблігаціями. Суд визнав, що транзакція є стандартною боргової операцією, хоча і здійсненою за незвичайних умовах. Україна незабаром подала апеляцію на таке рішення. 

26 травня 2017 року Високий суд Лондона погодився призупинити виконання вироку до завершення розгляду апеляції України.

новини партнерів

‡агрузка...

17 вересня, 2019 вівторок

17 вересня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати