live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Позов України щодо $3 млрд боргу Росії за єврооблігаціями почнуть наступного тижня

Апеляційний суд Лондона призначив розгляд апеляції України щодо виплати за єврооблігації Росії $3 млрд на 22 січня 2018 року

Про це повідомляє "Інтерфакс-України" з посиланням на Міністерства фінансів України. 

Апеляційний суд Лондону розгляне апеляцію України щодо стягнення заборгованості за єврооблігаціями у розмір $3 млрд 22 січня. У відомстві зазначили, що апеляцію розглядатимуть протягом чотирьох-п'яти днів. 

Передбачається, що розгляд справи відбуватиметься у відкритому судовому засіданні.

У грудні 2015 року Україна допустила дефолт за євробондами, які 2 роки до того викупила Росія. Вартість облігацій складає більше $3 млрд. Київ запропонував Москві реструктурувати борг на загальних із комерційними кредиторами умовах, але Росія  відмовилася обговорювати цей варіант. Борг мав бути погашений до 1 січня 2016 року. 

Однак у грудні 2015 року Україна ввела мораторій на обслуговування цієї заборгованості і не відмовилась виплачувати $3,075 млрд до дедлайну. 

У результаті Мінфін Росії подав до Високого суду Лондона позов про стягнення заборгованості за єврооблігаціями. Суд визнав, що транзакція є стандартною боргової операцією, хоча і здійсненою за незвичайних умовах. Україна незабаром подала апеляцію на таке рішення. 

26 травня 2017 року Високий суд Лондона погодився призупинити виконання вироку до завершення розгляду апеляції України.

новини партнерів

8 грудня, 2019 неділя

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати