live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Після Путіна його молодша донька Катерина може очолити Росію, - журналіст


фото: rucompromat.com
У 2024 році наступником Путіна цілком вірогідно може стати його дочка Катерина Тихонова, яка забезпечить спокійну старість батькові і його найближчому оточенню

Про це розповіла автор першої біографічної книги про Путіна, російський незалежний журналіст Наталія Геворкян, яка вже 20 років живе в Парижі, в інтерв'ю київському виданню "ГОРДОН".

За її словами, Путін вважає що прийшов до влади "назавжди", тобто "до останнього дня життя". Через це 2024 року, коли закінчиться його черговий президентський термін, котрий він здобуде за рахунок переобрання у березні 2018 року, події навколо нього розгортатимуться наступним чином:

"Думаю, можливі три варіанти. Перший - він змінює конституцію і дає можливість самому собі нескінченно балотуватися у президенти. Другий варіант - він змінює конституцію і стає національним лідером за типом аятоли, тобто необираною особою з повноваженнями вищими за президентські. Це тип правління як в Ірані. І третій варіант - його винесуть із Кремля".

Водночас, зазначає Геворкян, Путін не погодиться на сценарій добровільної відмови від влади в обмін на гарантії для себе та своїї родини, оскільки нікому "настільки" не довіряє.

Ще одним можливим варіантом для Путіна журналіст називає прихід до влади Катерини Тихонової, молодшої доньки диктатора.

"Мабуть, донькам Путін міг би довіряти. Катерина більш суспільно активна. І чом би й ні? Кожна людина, що відповідає критеріям (вік тощо), має право спробувати себе у президентському забігу", - наголосила вона.

  • Тихонова, яка узяла прізвище бабусі, зараз очолює фонд "Національний інтелектуальний розвиток" та компанію "Іннопрактика". 
  • Її чоловік - Кирило Шамалов, співвласник нафтохімічної компанії "Сібур" та син давнього приятеля Путіна з часів кооператива "Озера".

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати