live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун виклала онлайн-ресурси, де медикам слід вивчати англійську

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала 8 онлайн-ресурсів, якими можуть скористатися медики для вивчення англійської мови

Повний перелік вона оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

"Знання англійської мови відкриває вікно можливостей для медиків. Сучасні клінічні протоколи, останні наукові дослідження, навчання у найкращих університетах стають доступніші, якщо ви володієте англійською", - зазначила в.о. міністра.

“Удосконалити мовні навички вам допоможуть ці ресурси”, - пише Супрун, наводячи лінки.

1. Oxford English for Careers - серія матеріалів для тих, хто хоче вдосконалити професійну англійську. Включає вправи на граматику, розвиток словника та слухання. Medicine 1 і 2 розрахований більшою мірою на лікарів, Nursing 1 і 2 - медсестер/медбратів.

2. Medical English - курс з 20 частин, який допоможе вивчити медичні терміни, поліпшити навички слухання та говоріння. Частина матеріалів платна, але безкоштовної також достатньо для поліпшення своєї англійської.

3. Englishmed - анімовані вправи, які допоможуть краще зрозуміти процес спілкування з пацієнтами. Використовує застарілий, але простий і зрозумілий інтерфейс.

4. Hospital English - прості вправи та навчальні матеріали про захворювання, медикаменти, лікувальні процедури тощо. Супроводжуються аудіозаписами та зображеннями.

Читайте також: Супрун пропонує карати за відмову від вакцинації — як у цивілізованому світі

5. Reading and Listening for Medical Workers - складніші матеріали, які потребують кращого знання англійською. Тексти супроводжуються аудіозаписами.

6. Innerbody - сайт з детальними анатомічними моделями людського тіла. Ресурс допоможе вивчити назви систем та органів англійською.

7. MediLexicon - великий (понад 10 000 слів) словник медичних термінів англійською.

8. Medical Dictionary Online - також великий медичний словник з пошуком за запитом чи алфавітом.

 

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати