live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лукашенко посилює охорону білоруського кордону в напрямку України


фото: ria.ru
Білорусь виставить нові підрозділи прикордонників на українському та прибалтійському напрямках, у зв'язку з чим змінить структуру територіальних органів прикордонної служби

Відповідне рішення ухвалив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає "БЕЛТА".

Він затвердив рішення про охорону держкордону Білорусі органами прикордонної служби в 2018 році.

Передбачається посилення "зовнішнього кордону ЄС" з суміжними державами у зв'язку з міграційною кризою, підвищенням рівня терористичної небезпеки в країнах Західної Європи; збереженням високого ризику контрабандного ввезення в Білорусь зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Пріоритетними завданнями визначили попередження нелегального в'їзду на територію Білорусі терористів та екстремістів; засобів терору, екстремістської та іншої злочинної діяльності; нелегального ввезення до даної країни контрабанди.

Також серед основних завдань - боротьба з нелегальною міграцією і наркотрафіком, нарощуванням інфраструктури на кордоні і в прикордонній території.

Для цього мають намір удосконалювати систему монторінга, порядок пропуску людей і транспорту, впровадження в діяльність органів прикордонної служби нових технологій.

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати