live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На 90 млн грн виграно головних призів у відомих українських лотереях у 2017 році

Сотні тисяч українських гравців здійснили свої мрії завдяки оператору державних лотерей "М.С.Л." та його брендам: "Лото-Забава", "Мегалот", "Спортпрогноз", "ТІП", "ТОП" тощо

І в усіх них, як завжди, було виграно чималі грошові призи, у тому числі – головні.

Так, завдяки "Лото-Забава" у 2017 році в Україні з’явилось 20 нових мільйонерів, а 38 гравців виграли нові іномарки (загальна вартість яких складає 15,2 млн грн). Тільки у "Великій грі" головних призів (у категоріях "3 лінії з однією підковкою" та "3 лінії з двома підковками") було зірвано на суму 33,2 млн грн.

У конкурсі "Щасливий номер" виграно призів на суму понад 1 млн грн, а у новому конкурсі "Парочка", що прийшов на зміну "Щасливому номеру", - 1,5 млн грн.

Призовий фонд усіх акційних розіграшів "Лото-Забава" минулого року склав 4,5 млн гривень.

У числовій лотереї "Мегалот" у 2017 році було зірвано два Мега джекпоти та два Мегапризи на загальну суму 30,1 млн гривень.

Знавці найпопулярнішої гри у світі виграли джекпотів спортивної лотереї ТОТО "Спортпрогноз" на суму понад 4 млн гривень.

Щоденні лотереї теж порадували своїх шанувальників минулого року: у "ТІП" було зірвано 4 головні призи на загальну суму 800 тис грн, у "ТОП" - 3 головні призи на 1,5 млн гривень.

В електронні миттєві лотереї (ЕМЛ) родини «Швидкограй» головних призів було зірвано на майже 3 млн гривень. Нагадаємо, що саме ці ЕМЛ потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У 2018 році оператор державних лотерей "М.С.Л." буде й надалі здійснювати свою діяльність, пропонуючи українцям найкращі лотереї міжнародного рівня. Адже діяльність оператора державних лотерей "М.С.Л." відповідає всім міжнародним стандартам, що багаторазово визнано світовою лотерейною спільнотою.

Все по темі

новини партнерів

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати