live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Штучний інтелект не менш важливий, ніж відкриття вогню чи електрики. Глава Google пояснив, чому

Генеральний директор Google Сундар Пічаї визнав штучний інтелект одним з найважливіших відкриттів в історії людства

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу MSNBC, передає Recode.

Глава Google Сундар Пічаї назвав штучний інтелект однією з найважливіших технологій, над якою зараз працює людство. Він також додав, що за значимістю і ступенем свого впливу відкриття ШІ потенційно перевершує відкриття вогню і електрики.

"Вогонь здатний вбити людину. Але люди навчилися приручати його і витягувати від цього користь", - зазначив Пічаї.

На його думку, так само людям слід вчинити і з штучним інтелектом. Обійшовши перешкоди, людство зможе скористатися величезним потенціалом ШІ. Наприклад, застосувати його для боротьби з кліматичними змінами або для розробки ліків від раку.

Пічаї не вважає, що роботи і алгоритми залишать людей без роботи, хоча і визнає, що деякі професії підуть в минуле: "Візьміть для прикладу професію рентгенолога. Або юриста. Або бухгалтера".

Глава Google також опублікував на сайті NBC есе про підготовку фахівців до змін на ринку праці. Пічаї впевнений, що одне тільки вивчення кодингу не допоможе майбутнім фахівцям зберегти роботу.

Головним інструментом боротьби з безробіттям директор Google вважає регулярні навчальні програми, доступні широким масам. Люди повинні мати доступ до курсів, які можна освоїти за короткий проміжок часу. В першу чергу це стосується базових цифрових навичок і м'яких навичок.

"Ми не повинні сприймати освіту як старт кар'єри. Освіта повинна бути постійним, простим і природним процесом. Для цього необхідні легкі, гнучкі та доступні курси і навчальні програми", - пише Пічаї.

Як приклад він наводить курс підготовки фахівців техпідтримки в області ІТ, який Google запустила на платформі Coursera. Онлайн-навчання дозволить за 8-12 місяців набути навичок для стартової роботи в крупних ІТ-компаніях.

Навчання обійдеться в суму від $392 до $588, однак в 2018 році 10 000 жителів США зможуть отримати доступ до програми безкоштовно за рахунок грантів від Google.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати