live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд відмовився передати майно медіахолдинга Курченка в управління державі

Суд відмовився передавати майно "Українського медіахолдингу" в управління Нацагентству з повернення активів

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Печерський районний суд Києва відмовився передавати цінні папери, корпоративні, інтелектуальні права, нерухоме майно та обладнання компанії "Український медіахолдинг" (UMH group) в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, зазначено в рішенні суду від 10 січня, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень.

У тексті рішення зазначається, що цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, рухоме та нерухоме майно UMH group Генеральна прокуратура визнала речовими доказами в кримінальному провадженні проти власника "Східно-Європейської паливно-енергетичної компанії" Сергія Курченка.

При цьому прокуратура наполягала на тому, що передача майна холдингу в управління Нацагентству з повернення активів є об'єктивною необхідністю з метою унеможливлення для фігуранта провадження продовжувати отримувати незаконні доходи та матеріальні блага.

Суд відмовив Генпрокуратурі, зазначивши, що прокурор не надав доказів, які підтверджували б, що вартість арештованого майна перевищує 200 розмірів прожиткового мінімуму.

Суд також зазначив, що цінні папери, корпоративні та майнові права, без зазначення їхніх індивідуальних ознак і особливостей, не підпадають під визначення речових доказів у кримінальному провадженні, оскільки не є матеріальними об'єктами, які можуть зберегти сліди злочинів.

Довідка:

До UMH group входять близько 50 брендів ЗМІ, зокрема друкована преса та радіостанції, такі як: "Кореспондент", "Forbes Україна", Vogue, "Теленеделя", "Комсомольская правда", "Аргументы и факты в Украине", i.ua, bigmir.net, football.ua, "Ретро FM", "Наше радіо", Europa Plus, "Авторадіо" та інші.

новини партнерів

20 січня, 2020 понеділок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати