live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українець потрапив до тридцятки кращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

Щороку Forbes публікує Forbes 30 Under 30 - два рейтинги кращих підприємців в США і Європі, і цього разу до списку потрапив українець

Про це йдеться на сайті Forbes.

Серед переможців рейтингу - співробітники Google Deep Mind, IBM та інших найвідоміших компаній.

"Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro ... Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більш 75 млн завантажень і титул "Додаток року" у PDF Expert на Mac від Apple ... ", - так укладачі рейтингу обґрунтовують свій вибір.

Видання робить список 30 Under 30 щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів для американської версії рейтингу обирають в 20 категоріях (наприклад, "Призначені для користувача технології", "Мистецтво", "Наука", "Освіта", "Маркетинг і реклама" і т.д.) по 30 осіб у кожній.

Для європейської версії категорій трохи менше. Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів - співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії.

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати