live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українець потрапив до тридцятки кращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

Щороку Forbes публікує Forbes 30 Under 30 - два рейтинги кращих підприємців в США і Європі, і цього разу до списку потрапив українець

Про це йдеться на сайті Forbes.

Серед переможців рейтингу - співробітники Google Deep Mind, IBM та інших найвідоміших компаній.

"Починаючи з орендованої квартири в Україні і нульових інвестицій, Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro ... Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більш 75 млн завантажень і титул "Додаток року" у PDF Expert на Mac від Apple ... ", - так укладачі рейтингу обґрунтовують свій вибір.

Видання робить список 30 Under 30 щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів для американської версії рейтингу обирають в 20 категоріях (наприклад, "Призначені для користувача технології", "Мистецтво", "Наука", "Освіта", "Маркетинг і реклама" і т.д.) по 30 осіб у кожній.

Для європейської версії категорій трохи менше. Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів - співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 кращих для кожної категорії.

новини партнерів

19 січня, 2019 субота

19 січня, 2019 субота

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати