live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Медична мережа "Добробут" надає цілодобову допомогу травмованим. Новини компанії

В медичній мережі "Добробут" готові надавати цілодобову допомогу постраждалим і травмованим

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Щойно випав сніг, як українці вже на схилах! З кожним роком все  популярнішими стають гірсько-лижний спорт, сноубординг, ковзани. Та поруч із драйвом існує й ризик травмування. Зазвичай травмпункти в зимовий період завантажені максимально.

"Це найчастіше ушкодження кінцівок, це так і називається - переломи променевих кісток в типовому місці, пошкодження зв'язкового апарату гомілковостопних суглобів, колінних суглобів - це якраз у нас у лижників буває. Якщо людина підвернула ногу, то найчастіше буває або пошкодження зв'язкового гомілковостопного суглоба або переломи щиколоток", - розповів керівник ортопедо-травматичного напрямку Василь Шмагой.

Надати цілодобову допомогу постраждалим готові в медичній мережі "Добробут". Тут встановили сучасне медичне обладнання. Та залучили фахівців високої кваліфікації - хірургів та травматологів. Кожен пацієнт тут під індивідуальним наглядом.

"Поруч з пацієнтом знаходиться лікуючий доктор, який розписує алгоритм обстеження. Супровід йде пацієнта при поєднаних і складних травмах в палатах інтенсивної терапії або реанімаційному відділенні для більшої безпеки і виведення пацієнта або з травматичного шоку або з больового стану", - зазначив заступник головного лікаря з хірургії ММ "Добробут" Максим Щербина.  

Пацієнти кажуть - їм імпонує оперативне реагування та короткі терміни реабілітації.

"Хвилин за 10-15 приїхала "швидка", відвезли мене сюди в операційну, прооперували ввечері і власне зараз третій день - і вже виписуюся", - каже пацієнт Олексій Сімілєтов. 

Непоодинокі випадки отримання політравм. Коли пошкоджені різні частини тіла. У таком випадку центр залучає вузькоспеціалізованих фахівців.

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати