//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Медична мережа "Добробут" надає цілодобову допомогу травмованим. Новини компанії

В медичній мережі "Добробут" готові надавати цілодобову допомогу постраждалим і травмованим

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Щойно випав сніг, як українці вже на схилах! З кожним роком все  популярнішими стають гірсько-лижний спорт, сноубординг, ковзани. Та поруч із драйвом існує й ризик травмування. Зазвичай травмпункти в зимовий період завантажені максимально.

"Це найчастіше ушкодження кінцівок, це так і називається - переломи променевих кісток в типовому місці, пошкодження зв'язкового апарату гомілковостопних суглобів, колінних суглобів - це якраз у нас у лижників буває. Якщо людина підвернула ногу, то найчастіше буває або пошкодження зв'язкового гомілковостопного суглоба або переломи щиколоток", - розповів керівник ортопедо-травматичного напрямку Василь Шмагой.

Надати цілодобову допомогу постраждалим готові в медичній мережі "Добробут". Тут встановили сучасне медичне обладнання. Та залучили фахівців високої кваліфікації - хірургів та травматологів. Кожен пацієнт тут під індивідуальним наглядом.

"Поруч з пацієнтом знаходиться лікуючий доктор, який розписує алгоритм обстеження. Супровід йде пацієнта при поєднаних і складних травмах в палатах інтенсивної терапії або реанімаційному відділенні для більшої безпеки і виведення пацієнта або з травматичного шоку або з больового стану", - зазначив заступник головного лікаря з хірургії ММ "Добробут" Максим Щербина.  

Пацієнти кажуть - їм імпонує оперативне реагування та короткі терміни реабілітації.

"Хвилин за 10-15 приїхала "швидка", відвезли мене сюди в операційну, прооперували ввечері і власне зараз третій день - і вже виписуюся", - каже пацієнт Олексій Сімілєтов. 

Непоодинокі випадки отримання політравм. Коли пошкоджені різні частини тіла. У таком випадку центр залучає вузькоспеціалізованих фахівців.

новини партнерів

‡агрузка...

23 квітня, 2019 вівторок

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати