live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Байден бачить послаблення боротьби з корупцією в Україні: Навів конкретний приклад цього

Українська влада повинна продовжувати та посилювати боротьбу з корупцією в країні

Про це заявив колишній віце-президент США Джозеф Байден, повідомляє видання "Голос Америки".

Він зауважив, що корупція залишається найбільшою проблемою України, через що закликав теперішню американську владу перевіряти, чи виконують українці свої обіцянки.

"Я відчайдушно схвильований регресом у боротьбі з корупцією у Києві. Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання щодо України. То ж я пам’ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довготривалі кредитні гарантії", - зауважив Байден.

Він розповів, що тоді їздив до столиці України 12-13 разів і мав оголосити, що країні нададуть один мільярд доларів кредитних гарантій. Тоді українська влада пообіцяла йому, що вживатиме заходів щодо тодішнього генпрокурора, однак цього, за словами Байдена, не сталося.

"Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярда доларів. Вони мені кажуть: Ви не маєте таких повноважень, ви – не президент, президент казав, що дасть. Я такий: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", - підсумував Байден. 

Він додав, що зараз Антикорупційний суд, як одна з трьох необхідних інституцій, відходить на другий план, хоч українська влада і пообіцяла, що цього не станеться.  

  • Зазначимо, Джо Байден був віце-презентом США за часів президентства Барака Обами у період з 20 січня 2009 року до 20 січня 2017 року. 
  • Мемуари Джо Байдена, названі "Пообіцяй мені, тато", вийшли в грудні. Він присвятив книгу своїй дитині, яка в 2015 році померла від раку мозку.
  • У книзі колишній віце-президент розповідає про свою роботу в адміністрації США і, зокрема, про роль у подіях в Україні.

новини партнерів

13 грудня, 2018 четвер

13 грудня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати