live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Орендувати біткоїн. Як буде діяти нова крипто-платформа Oxygen

За допомогою нової криптовалютної платформи Oxygen інвестори зможуть грати на ринку використовуючи "орендовану" криптовалюту

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Аналітики вважають, що поява доступних крипто-займів доводить поступову "вбудову" біткоїнів та іншої криптовалюти в фінансову систему.

Платформа Oxygen дозволить криптоінвесторам здавати "в оренду" свої заощадження або, навпаки, тимчасово запозичувати криптовалюту і заробляти на її курсі.

Проект, заснований колишнім фінансистом Goldman Sachs Алексом Гребньовим, запуститься в першому кварталі 2018 року і на ранніх етапах дозволить проводити операції тільки з криптовалютами на базі платформи Ethereum.

На сайті творці Oxygen відзначають, що загальна капіталізація всіх криптоактивів в світі складає більше $500 млрд, до того ж, їх вартість за 2017 рік зросла на 3200%.

У той же час на популярних криптобіржах Bitfinex і Poloniex можна взяти у тимчасове користування лише 1% криптовалюти. "Наша мета - зробити 100% криптозаощаджень доступними для позики", - сказано на сайті компанії.

Нова платформа дозволить як приватним інвесторам, так і інвестфондам укладати між собою договори репо, тобто продавати (купувати) криптовалюту із зобов'язанням покупки (продажу). В якості застави інвестор отримає іншу криптовалюту. Всі угоди завіряються за допомогою смарт-контрактів.

Позичальники можуть розпоряджатися криптовалютою на свій розсуд - наприклад, грати на крипторинку або використовувати її для проведення транзакцій.

Крім того, інвестори можуть застосувати популярну тактику хедж-фондів. Для цього їм потрібно буде зіграти на зниженні курсу криптовалюти, яку вони взяли в заставу, проти тієї криптовалюти, яку вони передали в заставу.

Інвестор зможе взяти на платформі валюту за однією ціною, продати її, а потім дочекатися зниження і купити її за нижчою ціною. Після цього інвестор повертає криптовалюту "орендодавцю", а різницю зберігає собі.Терміни угоди на Oxygen можуть тривати від кількох годин до 1-2 років.

Читайте також: Що таке біткоїн. Все про найчеснішу валюту

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

14 жовтня, 2019 понеділок

15 жовтня, 2019 вівторок

14 жовтня, 2019 понеділок

13 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати