live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Орендувати біткоїн. Як буде діяти нова крипто-платформа Oxygen

За допомогою нової криптовалютної платформи Oxygen інвестори зможуть грати на ринку використовуючи "орендовану" криптовалюту

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Аналітики вважають, що поява доступних крипто-займів доводить поступову "вбудову" біткоїнів та іншої криптовалюти в фінансову систему.

Платформа Oxygen дозволить криптоінвесторам здавати "в оренду" свої заощадження або, навпаки, тимчасово запозичувати криптовалюту і заробляти на її курсі.

Проект, заснований колишнім фінансистом Goldman Sachs Алексом Гребньовим, запуститься в першому кварталі 2018 року і на ранніх етапах дозволить проводити операції тільки з криптовалютами на базі платформи Ethereum.

На сайті творці Oxygen відзначають, що загальна капіталізація всіх криптоактивів в світі складає більше $500 млрд, до того ж, їх вартість за 2017 рік зросла на 3200%.

У той же час на популярних криптобіржах Bitfinex і Poloniex можна взяти у тимчасове користування лише 1% криптовалюти. "Наша мета - зробити 100% криптозаощаджень доступними для позики", - сказано на сайті компанії.

Нова платформа дозволить як приватним інвесторам, так і інвестфондам укладати між собою договори репо, тобто продавати (купувати) криптовалюту із зобов'язанням покупки (продажу). В якості застави інвестор отримає іншу криптовалюту. Всі угоди завіряються за допомогою смарт-контрактів.

Позичальники можуть розпоряджатися криптовалютою на свій розсуд - наприклад, грати на крипторинку або використовувати її для проведення транзакцій.

Крім того, інвестори можуть застосувати популярну тактику хедж-фондів. Для цього їм потрібно буде зіграти на зниженні курсу криптовалюти, яку вони взяли в заставу, проти тієї криптовалюти, яку вони передали в заставу.

Інвестор зможе взяти на платформі валюту за однією ціною, продати її, а потім дочекатися зниження і купити її за нижчою ціною. Після цього інвестор повертає криптовалюту "орендодавцю", а різницю зберігає собі.Терміни угоди на Oxygen можуть тривати від кількох годин до 1-2 років.

Читайте також: Що таке біткоїн. Все про найчеснішу валюту

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати