live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Коли продадуть "ПриватБанк" та яким він буде через 4 роки. Коментар голови наглядової ради

Виконання п'ятирічної стратегії розвитку ПриватБанку завершиться його приватизацією в 2021 році

Про це в інтерв'ю FinClub заявив голова наглядової ради Приватбанку Енгін Акчакоча.

"Термін дії стратегії - з 2018 року і до самої приватизації банку. Ми вже маємо конкретні цілі на кінець 2018 року, на кінець 2019 року і далі", - сказав він.

За його словами, приватизація запланована на останній етап реалізації стратегії.

"Як тільки ринок буде готовий і на банк буде попит. Стратегія вимагає, щоб ми завершили спрямовані на приватизацію зусилля до 2021 року. Важливо розуміти, що стратегія розроблялася McKinsey&Company спільно з ПриватБанком. Лише після того, як ми отримаємо підтвердження по стратегії від власника - Міністерства фінансів, ми зможемо надати інструкції банку, щоб він починав працювати відповідно до них", - заявив Акчакоча.

Вибір компанії McKinsey, як пояснює голова наглядової ради, був умовою продовження співпраці МВФ з Україною.

"Це була вимога МВФ, щоб стратегію готувала незалежна висококваліфікована компанія. Для деяких проектів важливо, щоб вони були розроблені незалежними компаніями, які спеціалізуються саме на цьому", - додав він.

Також Акчакоча наголосив, що через чотири роки в ході реформування структури ПриватБанку планується скоротити його мережу.

"Мережа і штат будуть менше, ніж сьогодні. Клієнтів буде більше, ніж сьогодні. Прибутковість стане набагато вищою", - наголосив він.

  • Нагадаємо, наразі триває розпродаж майна націоналізованого ПриватБанку.
  • 4 вересня Печерський райсуд заарештував приміщення заводу з виробництва напоїв "Біола", земельні ділянки в Одеській області, нерухомість в Одесі, Києві, Дніпрі, літак Boeing 767 та наклав арешт на будівлю телеканалу "1+1".
  • 29 вересня стало відомо, що Печерський районний суд Києва заарештував близько 1,25 тис. вагонів різних типів, а також понад 30 тепловозів і 15 електровозів, які належать пов'язаним з екс-власниками ПриватБанку.
  • Окрім того, ПриватБанк продає через держпідприємство "СЕТАМ" 17 об'єктів нерухомості на суму 50 млн грн. Усі об'єкти знаходяться в Дніпрі.
  • Раніше заступник міністра фінансів Оксана Маркарова повідомляла, що Україна в особі Мінфіну має намір за 5 років вийти з капіталу ПриватБанку.

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати