live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В пам'ять про вбитих під час Голокосту в Дніпрі розмістили 40 бордів та сітілайтів

До Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту (27 січня) на 40 інформаційно-рекламних носіях - білбордах і сітілайтах - у Дніпрі за рішенням міської ради розміщені меморіальні плакати

Про це повідомляє офіційний сайт єврейської громади Дніпра.

Плакати до Дня Голокосту є трьох видів - всі вони виконані в єдиному дизайні, на них позначена дата "27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту", але головний меседж в центрі плакату змінюється - є "В пам'ять 100 тис. жертв Бабиного Яру", є "В пам'ять про 1 млн 100 тис. єврейських дітей " і "В пам'ять про 6 млн євреїв".

На деяких конструкціях, особливо в центрі міста, один плакат змінює інший, так що перехожий бачить послідовно всі три плаката, в деяких інших місцях в ротації бере участь тільки один вид плакатів, а на деяких конструкціях він перебуває  постійно.

Читайте такожМоторошні історії Бабиного Яру: рятівники, кати та їхні жертви

Борди розміщено за ініціативою міської ради Дніпра.

"Це не ініціатива якогось чиновника, а колективна позиція керівництва міста та міської ради. Це наше принципове рішення - не просто вшанувати пам'ять безвинних жертв, але і підкреслити різні аспекти цієї трагедії. Ми багатонаціональне місто, і пам'ять про трагедію кожної етнічної групи - це наш спільний біль і спільна пам'ять", - розповів керівник департаменту інформаційної політики міськради Артем Ніделько.

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати