live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Молоді приходять на зміну старим, сильні займають позиції", - Кива прокоментував процеси у Соцпартії

Ілля Кива продовжує лишатися головою Соціалістичної партії України, про що, зокрема, свідчить витяг з офіційного Реєстру громадських формувань, а спекуляціями навколо цього факту займається колишнє керівництво даної політсили

Про це політик розповів у неділю, 28 січня 2018 року, в ефірі Еспресо.TV.

"Молоді приходять на зміну старим, сильні займають позиції... Це процес еволюції. Ви ж хочете, щоб Вас захищали, щоб відстоювали інтереси українського народу? А для цього потрібні зуби, потрібні міцні руки. Момент зміни влади він завжди приходить. Це є нормальною практикою лівих сил", - пояснив він.

Себе ж він назвав "єдиним легітимним керівником Соціалістичної партії".

"Я сильний, мотивований й готовий до самопожертви заради українського народу", - наголосив Кива.

Тоді як представників колишнього керівництва СПУ політик вважає "немічними аферистами зі слюнявими ротами й зі стертими зубами, які продовжують чіплятися за різні партії, аби й надалі продовжувати харчуватися й продаватися".

"Це такі як Устенко, Мороз й уся їхні череда", - заявив він й додав, що ці люди "останні 10 років торгували партією як хвойдою".

При цьому Кива не приховує, що збирається бути жорстким лідером СПУ:

"Не треба боятися нашої жорсткості. Тому що ми усі втомилися від нашої незахищеності й від хаосу. А хаос чинять ті, хто вже давно є політичними трупами", - підсумував політик.

27 січня Петро Устенко заявив ЗМІ, що Киву начебто виключили з Соціалістичної партії й позбавили посади голови цієї політсили. 

  • У 1990-их й на початку 2000-их рр. опозиційна на той час Соцпартія була однією з найчисельніших та найвпливовіших партій. СПУ, зокрема, виступала співорганізатором акцій "Україна без Кучми" (УБК), "Повстань, Україно!" та Помаранчевої революції. Цей статус було втрачено, після того як 2006 року багаторічний незмінний провідник соціалістів Олександр Мороз утворив парламентську коаліцію з Партією регіонів.
  • Влітку 2017-го партію очолив учасник війни з Росією, командир добровольчого батальйону "Полтавщина" й керівник профспілки співробітників органів внутрішніх справ Ілля Кива.

новини партнерів

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

9 грудня, 2019 понеділок

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати