live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як закон про освіту прирівнює домашню освіту до навчання в школі. Пояснення МОН

Міністерство освіти наразі робить все, щоб переконати батьків, що вчитися в новій українській школі дитині буде краще, ніж удома

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич в і нтерв'ю виданню "Новое время".

Говорячи про домашнє навчання дітей, вона зауважила, що не є великою прихильницею такого формату, втім додала, що деякі батьки так роблять. 

За її словами, новий закон про освіту зрівнює домашнє навчання в правах з навчанням шкільним за умови, що результати "домашнього" учня зможе контролювати держава.

"Сьогодні для частини дітей вчитися вдома дійсно краще, ніж в школі. Повірте, все, що ми зараз робимо, як раз для того, щоб змінити ситуацію і переконати батьків, що в новій українській школі дитині буде краще, ніж удома", - наголосила Гриневич. 

  • Гриневич також розповіла, як її відомство бореться з корупцією у школі.
  • 5 вересня депутати Верховної Ради підтримали у другому читанні та в цілому законопроект "Про освіту" (№3491-д), який передбачає широку реформу освітньої галузі. Окрім того, закон встановлює що навчання в усіх українських школах (у т.ч. у місцях компактного проживання національних меншин в прикордонних територіях), починаючи з 5-го класу має відбуватися виключно державною мовою.

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати