live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дочці та дружині Сущенка вручили нагороду премії імені Сахарова

Дружині та доньці українського журналіста Романа Сущенка Анжеліці та Юлії вручили нагороду Премії імені Андрія Сахарова - журналістський орден "За мужність", яким було нагороджено Сущенка

Про це повідомляє "Укрінформ".

Нагородження відбулося під час прес-конференції в Укрінформі, присвяченої нагородженню низки незалежних ЗМІ, активістів та авторів орденом "За мужність" - відзнакою для сучасних публіцистів, які стоять на стороні правди.

Дочка Юлія зауважила, що її батько дуже вдячний за вручення премії, втім це для нього було дуже неочікувано. Вона також подякувала за підтримку батька в інформаційній сфері.

"Він намагається триматися, і я пишаюся, що я донька такого батька і що він хороший приклад професіоналізму, батька, друга, чоловіка", - наголосила вона. 

  • Премія імені А.Д. Сахарова "За журналістику як вчинок" заснована в 2001 році підприємцем і правозахисником Гельсінської групи Петром Вінсом як вдячність А.Д. Сахарову за підтримку в часи переслідування радянським режимом сім'ї Петра.
  • Минулого, 2017, року з ініціативи організаторів для справжніх борців за правду було створено орден "За мужність". До складу журі Премії імені Сахарова "За журналістику як вчинок" на сьогодні входять, зокрема, Володимир Войнович, Лілія Шевцова, Світлана Алексеєвич, Юрій Фельштинський, Віталій Челишев, Валерій Борщев. Голова - Гаррі Каспаров.
  • 24 січня російський суд продовжив термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка до 30 березня 2018 року.
  • Нагадаємо, в жовтні 2016 року українського журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка арештували в Москві за звинуваченнями в шпигунстві.

новини партнерів

13 грудня, 2018 четвер

13 грудня, 2018 четвер

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати