live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Люди почали проводити набагато менше часу у Facebook. Чому Цукерберг цим хизується

Користувачі Facebook стали менше часу проводити в соціальній мережі, оскільки нові алгоритми показують менше вірусних роликів, роблячи акцент на постах друзів і цікавих людей

Однак, як запевняє засновник компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці у Facebook, ухил в бік більш якісного контенту тільки допоміг компанії зберегти і навіть підвищити свій прибуток.

На щоквартальному звіті про доходи перед акціонерами Цукерберг зробив щось нечуване, пише Business Insider. Він похвалився, що продукт компанії став менш популярним: "Ми внесли в Facebook зміни, які скоротили проведений в соцмережі час на 50 млн годин на добу".

Такі заходи Цукерберг зробив через звинувачення, які переслідували компанію весь минулий рік. Зокрема, що саме через Facebook Росії вдалося сфальсифікувати вибори в США.

У звинуваченнях, зокрема, йшлося про те, що російські хакери і спецслужби розміщували в новинній стрічці американців фальсифікації і пропаганду. Крім того, Facebook звинувачували в негативному впливі на психіку користувачів, оскільки самооцінка людей стала прямо залежати від "лайків" і кількості підписників.

Тому Цукерберг був змушений маневрувати між акціонерами, яких потрібно переконати, що у компанії прекрасні перспективи для зростання і розвитку, і всіма користувачами, стурбованими надмірним впливом Facebook на суспільство і політику.

На сьогоднішній день соцмережею користуються 2,13 мільярди людей в місяць, при цьому 1,4 мільярди заходять на Facebook щодня.

"Ми хочемо, щоб Facebook допомагав зміцнювати зв'язки між людьми, а не перетворювався на майданчик для безглуздого споживання контенту. Тому ми внесли зміни, які дозволяють бачити менше вірусних роликів і більше постів друзів і близьких. Тепер люди проводять в Facebook на 50 млн годин менше, ніж раніше. Але, покращуючи якість спілкування, ми робимо нашу компанію сильніше в довгостроковій перспективі", - пояснив Цукерберг.

З фінансової точки зору скорочення часу перебування на Facebook ніяк не підкосило компанію. Навпаки, в кінці минулого року виручка виросла на 61%, завдяки збільшенню кількості користувачів смартфонів, пише The Guardian.

Доходи Facebook перевищили $12,7 млрд за квартал. Оптимістичні прогнози дозволили акціям компанії вирости на 1,4% і скласти $189,5. Чистий прибуток акціонерів склав $ 4,27 млрд ($ 1,44 на акцію).

Середня вартість розміщення реклами піднялася на 43% за квартал, повідомляє Reuters. Таким чином, компанія Facebook в черговий раз продемонструвала своє домінуюче становище в галузі реклами в соціальних мережах.

За даними eMarketer, в цьому році Facebook захопить 18,4% світового цифрового ринку, який оцінюють в $226 млрд. Компанія поступається тільки Google, яка на сьогоднішній день займає 31,3% ринку. Також в 2017 році Facebook вперше потрапила в топ-50 найбільш інноваційних компаній світу.

 

новини партнерів

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

14 серпня, 2018 вівторок

13 серпня, 2018 понеділок

12 серпня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати