live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МЗС Росії стверджує, що американці полюють за росіянами по всьому світу

Як стверджує Міністерство зовнішніх справ Росії, американські спецслужби продовжують полювати за росіянами по всьому світу

Про це йдеться в повідомленні російського МЗС.

"Незважаючи на наші заклики налагодити співпрацю між компетентними органами Росії і США на основі двостороннього Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах від 1999 року, американські спецслужби продовжують фактичне "полювання" за росіянами по всьому світу" - йдеться у повідомленні.

"Кількість таких випадків вже досягло чотирьох десятків. За один тільки 2017 рік за запитами з Вашингтона за кордоном заарештовано понад десять російських громадян" - нагадали в МЗС РФ.

У відомстві навели відносно  нещодавні приклади затримання росіян в Іспанії, Латвії,  Канаді, Греції.

У МЗС РФ попередили, що після екстрадиції в США росіяни нібито стикаються з упередженим ставленням з боку американського правосуддя.

"З урахуванням викладених обставин настійно рекомендуємо російським громадянам при плануванні поїздок за кордон ретельно зважувати всі ризики, особливо якщо є підстави припускати наявність претензій з боку американських правоохоронних органів", - додали в міністерстві.

 

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати