live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Китаї дітям виростили вуха з їхніх власних клітин

Команда китайських учених виростила вуха для п'ятьох дітей з недорозвиненням вушної раковини з власних клітин цих дітей і успішно пересадила їх маленьким пацієнтам

Про результати дослідники розповіли в статті в журналі EBioMedicine.

Учасниками експерименту стали діти 6-9 років, народжені з патологіями розвитку вушної раковини. Для створення нових вух вчені використовували власні хондроцити дітей - клітини хрящової тканини.

За допомогою комп'ютерної томографії була розроблена 3D-модель майбутнього вуха і створений каркас для його вирощування. В процесі каркас був поступово повністю заміщений хондроцитами. Сама технологія була розроблена ще кілька років тому, але настільки ефективне застосування знайшла тільки зараз. З моменту пересадки вух дітям пройшло вже 30 місяців, що вказує на можливість довгострокових результатів.

Сучасні методи реконструкції вуха включають створення штучної вушної раковини або її формування з хрящової тканини пацієнта, що позначається на зовнішньому вигляді нового вуха.

Вирощування нового вуха з клітин пацієнта позбавлене цих недоліків. Дослідники сподіваються, що результати їх роботи посприяють більш прогресивному підходу до лікування патологій розвитку вушної раковини.

Все по темі

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати