live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Київенерго з'явилась нова інтернет-послуга

Компанія "Київенерго" запустила новий інтернет-сервіс “Оформлення електронного договору”

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Відтепер замовити договір на тепло та електрику можна через інтернет не виходячи з дому. Компанія "Київенерго" запустила новий інтернет-сервіс "Оформлення електронного договору".

Аби отримати договір, достатньо зробити кілька простих кроків: заповнити заявку на сайті компанії, прикріпити необхідний перелік документів та підтвердити електронну адресу.

"Три простих кроки, які потрібно зробити для того, щоб до нас надійшли документи від конкретної особи, і ми їх розглядаємо і буквально у 10-ти денний термін надаємо відповідь клієнту, після чого договір вважається вже укладеним", - зауважив директор СВП "Київська енергопостачальна компанія" ПАТ "Київенерго" Андрій Таляр.  

Щомісячно спеціалісти Центрів обслуговування клієнтів укладали близько 10-ти тисяч паперових договорів. Тому, намагаючись задовільнити клієнтський попит, "Київенерго" створило веб-сервіс, який дозволить киянам значно заощадити свій час, запевняють фахівці.

"Треба ще дістатися до Центру, потім повернутися назад, запланувати це все, тому тут йде мова про комфорт. Можна укласти прямі договори з "Київенерго" на надання послуг з електро- та теплопостачання сидячи вдома, не вставаючи навіть зі свого дивана", - зазначив Таляр. 

Договір укладений за допомогою електронного сервісу,Електронний договір з надання послуг має таку ж
юридичну силу, як і укладений в звичайному порядку паперова версія. Наголошують у компанії. Тому додатково звертатися до центру обслуговування - не потрібно.

Все більшої популярності набувають Особисті кабінети. За допомогою яких можна контролювати
нарахування та сплачувати за електроенергію та тепло онлайн.

 

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати