live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Латвія схвалила "закон Магнітського" про санкції за порушення прав людини

Сейм Латвії схвалив аналог "закону Магнітського", який заборонить в'їзд до країни іноземцям, пов'язаним з корупцією, відмиванням грошей і порушенням прав людини

Про це повідомляє LETA.

Проект резолюції у співпраці з кількома членами фракцій, представлених у Сеймі, був підготовлений комітетом у закордонних справах парламенту. У законопроекті зазначено 49 фізичних осіб. Повідомляється, що було направлено запрошення іншим парламентам Європейського союзу (ЄС) та держав-членів НАТО прийняти "закон Магнітського" в цілях зміцнення загального правового середовища і підтримки ініціативи щодо здійснення цільових санкцій на рівні ЄС.

Санкції, пов'язані з забороною на в'їзд, були введені такими країнами, як Сполучені Штати Америки, Канада, Литва, Естонія і Сполучене Королівство, шляхом прийняття певних законів, які символічно називаються "законами Магнітського".

  • Російський адвокат Сергій Магнітський помер у СІЗО "Матроська тиша" в листопаді 2009 року. Його звинувачували в причетності до організації незаконного повернення надмірно сплаченого податку на прибуток за 2006 рік. 
  • Як вважають колеги Магнітського і правозахисники, його цілеспрямовано довели до смерті умовами утримання і відмовою в медичній допомозі в помсту за те, що він розкрив злочинну схему, за допомогою якої співробітники МВС і чиновники відмивали мільярди рублів.
  • "Закон Магнітського" був ухвалений в грудні 2012 року, а в квітні 2013-го Мінфін США почав складати санкційні списки російських громадян, яких він вважає винними в смерті Магнітського.
  • 20 грудня США внесли главу Чеченської Республіки Рамзана Кадирова та ще чотирьох росіян до санкційного списку згідно із законом, відомим як "Акт Магнітського за порушення прав людини".
  • 15 січня Департамент міграції Литви оприлюднив список з 49 росіян, яким через порушення прав людини і відмивання грошей заборонений в'їзд до країни.

новини партнерів

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

19 липня, 2018 четвер

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати