live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розумні та завзяті: українські програмісти посіли перше місце у світовому рейтингу

За даними платформи Skillotron, українці найшвидше в світі вирішують задачі з програмування і готові витратити на це більше часу

Про це повідомляє ITC.

Компанія DataArt вивчила статистику платформи Skillotron, яку використовують для тестування навичок розробники з 57 країн, і зробила висновок, що програмісти з України - одні з кращих в світі в рішенні задач. Разом із Україною в рейтингу визначили і Аргентині, однак зазначається, що українські розробники готові приділяти завданням помітно більше часу.

Найбільш популярна мова в Україні - JavaSсript (28,36%), за ним c великим відривом йдуть Java (13,92%) і Python (4,42%). Також JavaSсript користується популярністю у Німеччині, де він використовується більш ніж у 34% випадків, в Індії (25,93%) та в ОАЕ (28,95%).

У порядку спадання розповсюдженості розташовуються PHP, C #, C ++, Ruby і Go, що більш-менш відповідає популярності цих мов в більшості інших країн.

Читайте також: Хочу бути айтішником і заробляти $2 тис. Чому вам не потрібна ІТ-освіта

  • Зазначимо, відповідно до результатів опитування DOU, більшість IT-фахівців з України зараз живуть у Польщі (26%), Німеччині (19%), США (13%) і Нідерландах (6%).
  • Президент асоціації "IT Ukraine" Юрій Антонюк заявив, що українські програмісти їдуть з країни не через зарплати, а тому що хочуть цивілізованих умов для життя.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати