live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кримських татар умовляють входити до складу комісій на перевиборах Путіна

На окупованому Росією українському півострові кримських татар, які працюють у бюджетній сфері, агітують брати участь у роботі виборчих комісій на майбутніх виборах президента Росії , котрі призначено на 18 березня

Про це розповів кримськотатарський активіст, ветеран національного руху Зевджет Куртумеров, пишуть Крим.Реалії.

"Агітують кримських татар з бюджетної сфери, осіб, які так чи інакше залежні від нинішньої влади, для участі у виборчих комісіях на майбутніх виборах президента Росії. Справа в тому, що багато наших співвітчизників в Криму до 2014 року дуже часто брали участь як спостерігачі на виборах і дуже добре знають ці процеси. Нинішня влада це використовує", – пояснив Куртумеров.

За його словами, тиждень тому проросійські кримськотатарські організації провели в Кримському інженерно-педагогічному університеті збори, на яких закликали кримських татар йти на вибори президента Росії. Зокрема, бюджетників агітували представники "об'єднання кримських татар "Кърым", "Фонд кримськотатарського мистецтва та етнографії", "Комітет кримськотатарської молоді" та президент Кримського інженерно-педагогічного інституту Февзі Якубов.

"Влада, яка в Криму діє від імені Росії, вживає посилених заходів, щоб залучити кримських татар у виборчий процес. Задіяно все духовенство на чолі з муфтієм Еміралі Аблаєвим, чиновники, які працюють як в апараті уряду, так і в парламенті. Вони розраховують, що кримські татари підуть на вибори", - додав Куртумеров.

новини партнерів

15 січня, 2019 вівторок

15 січня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати