live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Визначено переможця у номінації "Вибір України-2017 – Енергозберігаюче освітлення року"-PR

Цьогоріч вибором споживачів у номінації "Вибір України-2017 – Енергозберігаюче освітлення року" стала компанія Green Power Euroelectric GmbH представництвом якої на українському ринку є компанія Грін Пауер Євроелектик Україна

У грудні 2017 року відбулося щорічне вручення нагород "Вибір України" кращим компаніям, за вибором споживачів.

Рейтингова програма "Вибір України" покликана виділяти підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а також і про вподобання своїх споживачів.

Цьогоріч вибором споживачів у номінації "Вибір України-2017 – Енергозберігаюче освітлення року" стала компанія Green Power Euroelectric GmbH представництвом якої на українському ринку є компанія Грін Пауер Євроелектик Україна, яка займається виробництвом екологічно-чистих, безпечних та економічних ламп під брендами Eurolamp і Euroelectric.

Грін Пауер Євроелектик Україна працює на українському ринку з 2010 року та зуміла покрити всю територію країни і стати одним з провідних виробників LED-ламп в Україні. У продукції поєднана німецька якість, економічність та довговічність.

Асортимент нараховує більше 350 найменувань, які включають в себе продукцію як для домашнього, так і для промислового освітлення. Вся продукція відповідає стандартам якості і має до 10 років гарантії.

Хочемо зазначити, що ТМ Eurolamp у 2012 році отримала звання "Бренд року" . Таким чином, перемога у програмі "Вибір України-2017" ще раз підтверджує високий рівень довіри споживачів до ТМ Eurolamp та ТМ Euroelectric.

Детальніше ознайомитися з продукцією можна на сайті.

новини партнерів

16 грудня, 2018 неділя

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати