live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Укрспирт" планує виробляти біопаливо та парфумерію. Стало відомо чому


фото: liucixin
Державне підприємство "Укрспирт" і Львівська ОДА підписали меморандум, яким передбачено відновлення роботи спиртозаводів Львівщини та випуск нової продукції

Про це повідомляє прес-служба "Укрспирту".

Зазначається, що мета підприємства - повністю завантажити роботою діючі підприємства, а також відновити роботу непрацюючих спиртозаводів.

Оскільки галузь харчового спирту на сьогодні перенасичена, в "Укрспирті" планують виробництво українського біопалива - біоетанолу, біодизелю, сумішевих бензинів, а також спиртовмісних речовин і парфумерної продукції.

"Вперше в новітній історії України прийнято рішення про модернізацію спиртових потужностей. Пілотним проектом для цього стали підприємства західного регіону. Підприємства, які вимушено простоюють, заслуговують на роботу і на відновлення виробничого потенціалу. Сьогодні надлишкові потужності не можуть бути задіяні для виробництва харчового спирту, тому для нас основною метою є перепрофілювання цих підприємств", - розповів керівник "Укрспирт" Юрій Лучечко.

Зазначається, що наразі більша частина з 10 спиртових підприємств Львівщини вимушено простоюють.

На підприємстві Великого Любіня планують випускати парфумерну продукцію. Підприємство у Воютичах модернізують, а у Сторонибабах перепрофілюють на виробництво біоетанолу.

Біопаливо також випускатимуть на Лопатинському і Суходільському МПД.

Під це підготували нормативну базу - відповідний законопроект уже пройшов обговорення у транспортному і паливному комітетах. Наступний крок - погодження у Верховній Раді.

"Виробництво біодизеля дасть змогу не продавати на експорт маслянисті культури, а виробляти продукцію тут, в Україні. Замінюючи тим самим імпорт", зазначив голова профспілки "Укрспирт" Віталій Сосницький

новини партнерів

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати