live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія РОСАВА закупила сучасний прилад для створення гумових сумішей. Новини компаній

У компанії "РОСАВА" закуплений професійний випробувальний безроторний прилад - реометр MDR 3000 Professional виробництва компанії "MonTech"

У компанії "РОСАВА" триває реалізація програми модернізації виробництва. У лютому закуплено нове обладнання для центральної лабораторії - це професійний випробувальний безроторний прилад - реометр MDR 3000 Professional виробництва компанії "MonTech", Німеччина.

null

Прилад спеціально сконструйований для роботи в галузі досліджень і розробок. Великий обсяг функцій відкриває нові можливості, спрямовані на вдосконалення шин на етапі проектування і створення гумових сумішей з наперед заданими властивостями.

Реометр вже змонтований. Представник компанії виробника провів навчальний курс для працівників лабораторії і вони вже застосовують його в роботі.

Начальник центральної заводської лабораторії компанії "РОСАВА" Олена Калініна зазначила: "Спектр випробувань, який може бути проведений на MDR 3000 Professional дозволить проаналізувати вплив типу і структури шинних матеріалів на гістерезисні втрати гум. Тобто, ще на етапі лабораторних досліджень, можливо, отримати компаунд з заздалегідь прогнозованими властивостями і поліпшеними характеристиками шини стосовно до реальних умов експлуатації".

Одним з важливих переваг є те, що прилад дозволяє проводити дослідження полімерів, сировини, гум в широкому спектрі випробувань і отримувати результати більш ніж 2000 параметрів; оцінювати технологічні і вулканізаційні властивості гум (скорчінг, швидкість вулканізації, ступінь зшивання в тривимірному полімері).

У компанії впевнені, що з застосуванням нового обладнання, шини отримають новий рівень гумових сумішей і новий рівень якості.

Все по темі

новини партнерів

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

14 серпня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати