Олімпіада-2018. Українська фристайлістка зупинилася за крок до фіналу у лижній акробатиці

Українська фристайлістка Ольга Полюк подолала першу кваліфікацію у лижній акробатиці, але вибула у другому раунді відбору

У першій кваліфікації Полюк отримала за стрибок 82,21 та посіла 10-е місце, яке дозволило їй продовжити боротьбу за вихід до фіналу.

У другому раунді відбору було потрібно потрапити до шістки найкращих. Полюк покращити свій результат не змогла і провалила другу спробу, заробивши лише 55,50 бала. Тому в залік їй пішла оцінка у першій кваліфікації. З нею українка фінішувала 10-ю

Виграла відбір вихованка українського фристайлу Алла Цупер, яка представляє Білорусь. Олімпійська чемпіонка Сочі, яка несла прапор заробила у найкращій спробі 99,37 бала.

Завтра у Пхьончхані відбудеться кваліфікація у лижній акробатиці серед чоловіків, де одним із претендентів на медалі є українець Олександр Абраменко.