live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вакцина проти героїну. Як вона діє і чого вже досягли вчені

Вчені з Дослідницького інституту Скріппса досягли важливого етапу в розробці безпечного та ефективного захисту від героїнової залежності

Це також допоможе запобігти передозуванням, повідомляє Science Daily.

У період з 2000 до 2016 року від передозування героїном померло 15 426 американців, і смертність продовжує зростати. Також небезпеку являють рецептурні опіоїди - як показують дослідження, пацієнти, що приймають їх, схильні до високого ризику героїнової залежності.

Рішенням проблеми повинна стати вакцина проти героїну. Вона повинна тренувати антитіла імунної системи розпізнавати і зв'язувати молекули наркотику, не даючи їм проникнути в мозок і викликати ейфорію.

Це може утримати видужуючих наркоманів від рецидивів залежності. Оскільки молекула героїну не викликає природної імунної відповіді, розробники вакцини з'єднали її з білком-носієм і ад'ювантом, який підвищує її ефективність.

null

Перші кроки до створення антигероїнової вакцини ще в 2013 році зробила група дослідників під керівництвом Кіма Джанда. Зокрема, вони довели ефективність препарату на мишах і мавпах.

Нове дослідження вчених з Дослідницького інституту Скріппса продемонструвало, що вакцина зберігає свої властивості протягом 30 днів при кімнатній температурі.

Дослідники випробували 20 комбінацій білка і ад'юванта, і найкращий результат з точки зору ефективності та стабільності показало поєднання правцевого анатоксину з алюмінієвим галуном. Відкриття дає можливість транспортувати препарат і наближає момент, коли його можна буде тестувати на людині.

Читайте такожЛюди не стануть сильнішими і не будуть жити довше. Вчені пояснюють, чому наш вид досяг межі розвитку

  • Тим часом студенти і професори Міжнародного університету Флориди розробили і запатентували набір для проведення аналізів, який дозволить поліції швидко і точно визначати наявність кокаїну в організмі підозрюваного або виявити заховані наркотики.
  • Шведські вчені з Уппсальского університету і Шведського сільськогосподарського університету розробили новий спосіб прискореного загоєння ран.
  • Лікарі медичної клініки при Університеті Ньюкасла отримали дозвіл на створення перших в Британії ембріонів "від трьох батьків". Їх імплантують двом жінкам, які страждають на невиліковні мітохондріальні захворювання, що можуть передатися їх майбутнім дітям
  • Люди з підвищеним вмістом цукру в крові, навіть якщо вони не страждають від діабету, більше схильні до зниження розумових здібностей в довгостроковій перспективі, ніж здорові

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати