Німеччина утримує першість за кількістю медалей на Зимовій Олімпіаді у Пхенчхані. 2-ге місце у Норвегії, 3-тє - у Нідерландів

На Зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані (ПІвденна Корея) розіграно вже 55 комплектів медалей зі 102

При цьому в медальному заліку й надалі впевнено лідирує Німеччина, свідчать дані з офіційного сайту олімпіади.

За десять днів німецькі спортсмени завоювали 9 нагород вищої проби.

7 золотих медалей завоювали спортсмени з Норвегії. 6 медалей найвищого ґатунку - у Нідерландів.

П'ятірку лідерів таблиці медалей замикають Канада і США, котрі завоювали по 5 золотих медалей.

Разом з тим,за кількістю медалей пальму першості тримає Норвегія., представники якої завоювали вже 22 нагороди. Тоді як німці завоювали 17 медалей, Канада - 15, а Нідерланди - 13.

Норвежці також завоювали найбільшу кількість срібних медалей - 8. Також норвежці разом з олімпійськими атлетами з Росії лідирують за кількістю бронзових нагород - 7.