live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна подасть на Росію до суду ООН за фінансування тероризму та расову дискримінацію


фото: un.org
Після подачі до ООН меморандуму про порушення Росією норм морського права в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці Україна подасть ще один меморандум до Міжнародного Суду ООН

Про це повідомила у Facebook заступник міністра закордонних справ Лана Зеркаль.

Наступний меморандум стосуватиметься порушень Росією конвенції про заборону фінансування тероризму та конвенції про заборону всіх форм расової дискримінації.

"У цій справі ми маємо подати меморандум до 12 червня цього року", - зазначила Зеркаль.

  • Нагадаємо, Україна ініціювала арбітражне провадження проти Росії 16 вересня 2016 роки ("Суперечка щодо прав прибережної держави в Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці"). Україна вимагає не лише захисту своїх морських прав, але і відшкодування збитків від діяльності Росії.
  • У грудні заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що після подання Україною меморандуму РФ матиме три місяці на подання заперечень щодо юрисдикції, при цьому на ці заперечення Україна зможе подати свої коментарі.
  • Російська влада планує зупинити господарську діяльність на Одеському газовому родовищі на шельфі окупованого Криму. Це родовище забезпечує півострів майже половиною власного видобутку газу.
  • 19 лютого Україна подала до арбітражу з морського права ООН перший меморандум щодо порушення Росією прав України у Чорному та Азовському морях і у Керченській протоці.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати