Збірна України з біатлону назвала склад на естафету на Олімпіаді-2018

Збірна України з біатлону визначилася зі складом на жіночу естафету на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані

Про це повідомляє UA:Перший.

Тренер жіночої команди Урош Велепець повідомив, що 22 лютого у гонці 4х6 км виступлять Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима та Анастасія Меркушина.

Таким чином, до складу не потрапили дві олімпійські чемпіонки Сочі-2014 у естафеті - Валя Семеренко та Олена Підгрушна. Перша з них у особистих гонках у Пхьончхані не змогла піднятися вище 19-го місця у мас-старті. Підгрушна перед Олімпіадою перехворіла і взагалі не брала участі в жодному страті, проте була прапороносцем збірної України на церемонії закриття Ігор.

• Жіноча збірна України з біатлону виграла золоту нагороду у естафеті на Олімпіаді-2014 - переможницями стали сестри Віта та Валя Семеренко, Юлія Джима та Олена Підгрушна.
  • На Олімпіаді-2018 українські біатлоністи поки не здобули жодної нагороди, найвищим їхнім результатом є 7 місце у змішаній естафеті.
  • Єдину медаль Україні у Пхьончхані приніс фристайліст Олександр Абраменко, який переміг у змаганнях з лижної акробатики.