live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Конференція ТІМ: яким буде майбутнє українського телеринку

У Львові відбулася конференція ТІМ, під час якої обговорювалося майбутнє українського телеринку та інші важливі питання галузі

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Яким буде майбутнє українського телеринку, чи потрібні правила взаємодії та скільки українці готові платити за пакет телебачення – ці та інші питання обговорили у Львові представники телекомунікаційного ринку, провайдерів, телеканалів та регулятора.

Голова правління Української телевізійної асоціації Микола Типусяк запропонував усім учасникам спільно виробити зрозумілі недискримінаційні правила гри на медіа-ринку. Адже відмінні принципи взаємодії гравців в супутниковому, кабельному, ефірному, та інтернет-телебаченні, не сприяють конкурентоздатності телевізійного ринку та дискримінують деяких його учасників. 

"Дискусія показала, що питання правил і зрозумілих принципів на ринку телебачення існує, воно чутливе. І ми вважаємо, що всі сторони дозріли до того, щоб сісти за стіл і виробити і випрацювати ці правила, щоб кожен учасник процесу, кожен учасник розумів, в якому напрямку йому потрібно розвиватися, щоб бути конкурентним", - наголосив Типусяк. 

Чи відгукнуться учасники ринку на пропозицію Української телевізійної асоціації - покаже вже найближчий час. 

новини партнерів

24 червня, 2018 неділя

23 червня, 2018 субота

24 червня, 2018 неділя

23 червня, 2018 субота

22 червня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати