live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Конференція ТІМ: яким буде майбутнє українського телеринку

У Львові відбулася конференція ТІМ, під час якої обговорювалося майбутнє українського телеринку та інші важливі питання галузі

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Яким буде майбутнє українського телеринку, чи потрібні правила взаємодії та скільки українці готові платити за пакет телебачення – ці та інші питання обговорили у Львові представники телекомунікаційного ринку, провайдерів, телеканалів та регулятора.

Голова правління Української телевізійної асоціації Микола Типусяк запропонував усім учасникам спільно виробити зрозумілі недискримінаційні правила гри на медіа-ринку. Адже відмінні принципи взаємодії гравців в супутниковому, кабельному, ефірному, та інтернет-телебаченні, не сприяють конкурентоздатності телевізійного ринку та дискримінують деяких його учасників. 

"Дискусія показала, що питання правил і зрозумілих принципів на ринку телебачення існує, воно чутливе. І ми вважаємо, що всі сторони дозріли до того, щоб сісти за стіл і виробити і випрацювати ці правила, щоб кожен учасник процесу, кожен учасник розумів, в якому напрямку йому потрібно розвиватися, щоб бути конкурентним", - наголосив Типусяк. 

Чи відгукнуться учасники ринку на пропозицію Української телевізійної асоціації - покаже вже найближчий час. 

новини партнерів

18 вересня, 2018 вівторок

18 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати