live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До Сенату США внесли закон щодо кіберспівпраці з Україною


фото: welivesecurity
Двопартійний закон сприятиме посиленню співпраці між Україною та США у сфері кібербезпеки

Про це повідомляє посольство України у США на сторінці у Facebook.

Двопартійна група американських сенаторів на чолі з демократом Шерродом Брауном та республіканцем Патриком Туумі представила на розгляд Сенату проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який вже 7 лютого 2018 року схвалила Палата представників.

Документ спрямований на надання допомоги Україні у вдосконаленні власної стратегії кібербезпеки. Зокрема, мова йде про посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії загрозам у всесвітній інтернет-мережі.

Для набуття чинності документ має бути підтриманий Сенатом і підписаний президентом США.

  • У лютому Кабінет міністрів України встановив доплати військовослужбовцям, поліцейським, прикордонникам, співробітникам СБУ та Держспецзв'язку, які працюють у сфері кібербезпеки та кіберзахисту.
  • Раніше директор Національної розвідки США Деніел Коатс заявив, що протягом наступного року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу, а також безпосередньо проти України.

новини партнерів

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати