//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До Сенату США внесли закон щодо кіберспівпраці з Україною


фото: welivesecurity
Двопартійний закон сприятиме посиленню співпраці між Україною та США у сфері кібербезпеки

Про це повідомляє посольство України у США на сторінці у Facebook.

Двопартійна група американських сенаторів на чолі з демократом Шерродом Брауном та республіканцем Патриком Туумі представила на розгляд Сенату проект "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який вже 7 лютого 2018 року схвалила Палата представників.

Документ спрямований на надання допомоги Україні у вдосконаленні власної стратегії кібербезпеки. Зокрема, мова йде про посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії загрозам у всесвітній інтернет-мережі.

Для набуття чинності документ має бути підтриманий Сенатом і підписаний президентом США.

  • У лютому Кабінет міністрів України встановив доплати військовослужбовцям, поліцейським, прикордонникам, співробітникам СБУ та Держспецзв'язку, які працюють у сфері кібербезпеки та кіберзахисту.
  • Раніше директор Національної розвідки США Деніел Коатс заявив, що протягом наступного року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу, а також безпосередньо проти України.

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати