//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

40 міст по всьому світу вже повністю перейшли на відновлювану енергію

Більше 40 міст по всьому світу повністю перейшли на відновлювану енергію, і щонайменше сотня міст таким чином забезпечує 70% запиту на електроенергію

З моменту підписання Паризької угоди, кількість міст, які працюють над скороченням вуглецевих викидів, зросла з 308 до 572, повідомляє Fast Company.

У список міст США, які на 70% перейшли на поновлювані джерела, входять Сіеттл, Юджин і Аспен. Берлінгтон перейшов на чисту енергетику в повному обсязі.

Аналогічну мету поставили Атланта і Сан-Дієго. Саме міста найбільше впливають на забруднення навколишнього середовища, тому їх курс на поновлювані джерела зможе внести найвагоміший внесок у боротьбу зі зміною клімату.

Читайте також: Смерть у повітрі. Як "нудна" екологія непомітно вб'є 260 тисяч людей

Зокрема, вони можуть виділяти субсидії для підприємств, які готові відмовитися від викопного палива і вводити фінансові стимули організацій, чиї нові об'єкти будуть спочатку обладнані сонячними панелями.

Якщо ж заохочувальні заходи не матимуть ефекту, можна посилити будівельні норми і правила. Наприклад, в Сан-Франциско 15-30% дахів новозбудованих будинків повинні бути обладнані або сонячними панелями, або - зеленими насадженнями. Відповідно, обмеження повинні стосуватися і викидів з підприємств, які використовують вугілля та природний газ.

У Європі до 2030 року дозволи на викид CO2 будуть коштувати € 31 за тонну - це в три рази дорожче, ніж зараз. Закривати вугільні електростанції буде вигідніше, ніж модернізувати їх відповідно до нових екологічних стандартів.

Тому всі вугільні електростанції Європейського Союзу та Великої Британії стануть збитковими в найближчі десять років. Їх буде субсидувати держава, відвівши їм роль страхувального варіанти на випадок, якщо сонячні і вітрові електростанції не зможуть впоратися в періоди пікового попиту на електрику.

  • Тим часом у спробі домогтися зниження емісії парникових газів і уникнути великих екологічних штрафів влада Німеччини пропонує скоротити дорожній рух, зробивши громадський транспорт безкоштовним.
  • Дослідження, проведене на підставі 25 років супутникової зйомки, встановило, що рівень світового океану піднімається не на стабільні 3 мм на рік, як це передбачалося раніше.
  • Танення найбільших льодовиків через кліматичні зміни може катастрофічно подіяти на берегову лінію і прибережні міста. Фахівці Прінстонського і Колумбійського університетів (США) запропонували геоінженерні рішення цієї проблеми - просто побудувати стіну довкола танучих глиб. Але чи схвалять такий проект, лишається незрозумілим

новини партнерів

‡агрузка...

22 березня, 2019 п'ятниця

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати