live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Справа генерала Гриняка: слідчі не дотримуються норм КПК та ігнорують рішення суду

Співробітники Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ, які ведуть справу генерала МВС Володимира Гриняка, не тільки не дотримуються норм КПК, а й ігнорують рішення суду

Про це адвокат генерала Гриняка Станіслав Іваницький написав у Facebook:

Порушення прав сторони захисту продовжуються. Крім вже традиційного ненадання нам усіх матеріалів, посадові особи ДСР ГПУ вчиняють дії, які дають нам підстави взагалі сумніватись у їх адекватності

Так, підозрюваному Гриняку були вручені повістки, із зазначенням необхідності з'являтися в кабінет N611. Потім, всупереч положенням ст.135 КПК України, вони ці повістки скасовують і виносять документ, згідно з яким ми вже повинні з'являтися до кабінету N215. Однак, коли ми сьогодні прибули до ДСР ГПУ і намагалися зайти у вищезгаданий кабінет N215, то нас туди не пустили, а почали пропонувати проводити ознайомлення в іншому кабінеті.

Складно сказати чим обумовлено таке хаотичне визначення кабінетів, притаманним окремим співробітникам ДСР ГПУ нехлюйством, чи тим, що в кабінетах 611 і 215 й далі проводиться незаконний збір доказів і фальсифікація справи.

Разом з тим, нам досі не надано відповіді на наші численні клопотання, попри те, що слідчий суддя Печерського районного суду, за нашою скаргою зобов'язав прокурора негайно розглянути наші клопотання. Очевидно, що співробітники ДСР ГПУ не тільки не дотримуються норм КПК, а й ігнорують рішення суду.

 

 

 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати