live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З початку АТО до судів скеровано 56 звинувачень у держзраді, більше 4000 військових - у розшуку

З початку проведення АТО до суду скеровано 56 обвинувальних актів за ст. 111 КК "державна зрада"

Про це повідомив керівник прес-служби ГПУ Андрій Лисенко. 

"З початку проведення АТО - 1 квітня 2014 року - військовими прокурорами Центрального регіону України скеровано до суду 56 обвинувальних актів за ст. 111 КК України ("державна зрада").  З них у 55 випадках призначено проведення спеціального досудового розслідування відповідно до глави 24-1 КПК України", - повідомив Лисенко. 

Він додав, що у розшуку загалом перебуває 4 266 військовослужбовців, які у 2014 році не прибули з АР Крим для подальшого проходження військової служби та обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ст. 408 КК України ("Дезертирство").

"Наразі вже розслідувано та скеровано до суду 4 обвинувальних акти щодо 4 військовослужбовців. Усіх чотирьох засуджено до різних строків позбавлення волі", - зазначив керівник прес-служби ГПУ. 

Лисенко уточнив, що за державну зраду, зокрема, засуджено екс-заступника начальника медичної частини Центру медичної реабілітації, санаторного лікування та спецпідготовки особового складу Повітряних та Військово-морських сил ЗСУ "Судак".

"Підполковник медичної служби, будучи громадянином України та військовослужбовцем ЗСУ,  перейшов на службу до держави-агресора, тобто вчиняв дії на шкоду Україні", - зауважив Лисенко. 

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати