live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Міноборони обіцяє до осені покращити умови на полігоні "Широкий лан"

На території полігону "Широкий Лан" під Миколаєвом будується стаціонарний польовий табір, який включає в себе інфраструктуру для проживання та підготовки від 2 600 до 4 000 людей (рівень бригади)

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

З урахуванням часу на підготовку проектної документації, будівництво об’єкту розпочалося навесні 2017 року, на даний час відсоток виконання робіт складає 55%. Орієнтовна здача будівельного об’єкту у експлуатацію - осінь 2018 року.

Раніше були проведені відкриті тендерні процедури через систему ProZorro, де переможцями стали дві будівельні компанії — ТОВ "Ріст" та ТОВ "Вінницька будівельна компанія".

Відповідно до умов тендеру та практики будівництва аналогічних об’єктів, строк будівництва становить два роки.

У Міноборони повідомили, що у 2017 році будівельною компанією "Ріст", яка здійснює будівництво їдальні, КПП, зовнішнього електропостачання, об’єктів інженерного забезпечення та благоустрій території, було виконано та підтверджено робіт на 78 млн грн. На даний час облаштовано дороги для заїзду, виконуються роботи з будівництва їдальні, КПП, котельні, на усіх інженерних об’єктах прокладаються мережі електропостачання, зовнішнього освітлення та огорожі периметру.

ТОВ "Вінницька будівельна компанія", яка відповідає за будівництво 11 казарм у 2017 році, виконала та підтвердила робіт на 89 млн грн. Наразі збудовано 11 казарм, у яких на даний час виконуються роботи з облаштування внутрішніх інженерних мереж, вентиляції та кондиціонування повітря, а також внутрішні оздоблювальні роботи для подальшого облаштування приміщень меблями та необхідним обладнанням. Готовність зазначених об’єктів - 60%.

Раніше журналісти показали умови проживання військових на полігоні "Широкий лан", де намети були затоплені в багнюці, а в деяких вода піднялася до такого рівня, що спати в них було неможливо.

В Міноборони заявили, що ця інформація є "упередженою та заангажованою за змістом".

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати