live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На території ГПУ проводиться сумнівна оптова торгівля, - ЗМІ

У приміщенні, що належить ГПУ, ведеться сумнівна оптова та роздрібна торгівля

Про це повідомляє "Цензор.НЕТ".

На відео Станіслава Іваницького на сторінці Facebook видно, що деякі особи, які не є працівниками ДСУ ГПУ, в коридорі приміщення влаштовували ярмарок на якому торгують продуктами харчування. При цьому ці люди самостійно завозять на автомобілі товар, безперешкодно заїжджаючи у внутрішній двір Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України (ГСУ ГПУ), де паркуються службові автомобілі.

Невідомо, хто дозволив цим особам вхід до приміщення і хто дав дозвіл на в'їзд стороннього автомобіля з метою подальшого ведення торгівлі, якщо це приміщення є "режимним" об'єктом.

Окрім того, виїзна торгівля продовольчими товарами, готовими до вживання, а також тими, які швидко псуються, здійснюється у відведених для цього місцях з розміщенням пересувних малих архітектурних форм (МАФ) при наявності дозволу. Отже, незалежно від того, є об'єкт виїзної (виносної) торгівлі МАФом, тимчасовою спорудою або просто автофургоном, на його розміщення потрібен дозвіл органу місцевого самоврядування.

То того ж місце торгівлі має бути обладнано необхідними приладами і технікою. Зокрема, на вагах, які використовуються при продажу товарів, повинно бути чітке державне повірочне тавро, а сам прилад повинен бути в справному стані. Також слід мати весь необхідний для торгівлі інвентар і обладнання, наприклад холодильник для товарів, які швидко псуються.

Також встановлено вимоги до продавців, зокрема продавець повинен бути в головному уборі, у фірмовому або санітарному одязі; необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, підтримувати місце торгівлі і територію навколо нього в належному санітарному стані. Крім того, продавець зобов'язаний мати при собі: медичну книжку та паспорт для посвідчення особи.

За вчинення виїзної або виносної торгівлі без дозволу органу місцевого самоврядування передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 17 000 до 34 000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього правопорушення. При повторному порушенні протягом року застосовується штраф у розмірі від 34 000 до 85 000 грн. 

Також невідомо, як даний вид торгівлі оподатковується, який її присвоєний КВЕД (класифікація видів економічної діяльності) та чи здійснюється торгівля із застосуванням РРО (реєстратор розрахункових операцій). 

Виникає запитання, чи оформлений працівник, який працює на цій точці. Адже працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням роботодавця. Отже, підприємці при оформленні трудових відносин з працівником продовжують складати трудові договори. Під кожен трудовий договір слід складати розпорядження про прийняття на роботу і повідомляти податкову перед допуском працівника до роботи. 

Все по темі

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати