"Шахтар" програв "Ромі" та вилетів з Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Шахтар" програв у гостях "Ромі" та вилетів із турніру

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Повторний матч

"Рома" (Італія) - "Шахтар" (Україна) 1:0

Гол: Джеко, 52

Перший матч - 1:2.

Після першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів перевага була на боці "Шахтаря", який 21 лютого переміг "Рому" у Харкові з рахунком 2:1.

Перший тайм команди провели у тактичній боротьбі, а активніше почали діяти одразу по перерві. "Рома" повела у рахунку на 52-й хвилині. Кевін Строотман разючою передачею зі своєї половини поля вивів сам на сам Едіна Джеко, який переграв Андрія П'ятова.

"Шахтарю" було необхідно будь-що забивати, але він на 79-й хвилині залишився у меншості. Іван Ордець притримав руками Едіна Джеко, який знову рвався один на один, та отримав червону картку.

"Шахтар" програв 0:1 та вилетів з Ліги чемпіонів.