live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд закликає Раду ухвалити законопроект про державну мову до кінця тижня

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав Верховну Раду вже на поточному пленарному тижні розглянути та ухвалити в першому читанні проект закону №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної

Про це повідомляє "Урядовий портал".

"Хочу відзначити серйозну і плідну роботу комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, де разом із експертами та нардепами розробили і внесли на розгляд парламенту спільний законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Цей законопроект підписали депутати різних фракцій, його потрібно ухвалювати якнайшвидше. Ще раз звертаюся до Верховної Ради, щоб на цьому пленарному тижні законопроект про державну мову був проголосований за основу", - сказав Розенко.

Віце-прем'єр заявив, що ухвалення законопроекту та визначення в ньому української мови як єдиної державної мови в Україні убезпечить у майбутньому від штучного накручування мовного питання. Чиновник також висловив думку, що розділити питання державної мови і мови нацменшин - політично правильне рішення.

"На мій погляд, було прийняте абсолютно правильне політичне рішення - спочатку відпрацювати тему державної мови і закону про державну мову - українську. Щодо мов нацменшин, мов міжнаціонального спілкування, потрібно перенести це питання на інший рівень дискусії і повернутися до нього через деякий час", - зазначив Розенко.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати