live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Джекпот Powerball перевищив 400 мільйонів доларів, українці беруть участь в лотереї нарівні з американцями

Лотерея Powerball - США розігрує найбільший джекпот в світі

Найближчий тираж американської лотереї Powerball відбудеться в середу, 14 березня, о 23:00 за північноамериканським східним часом, і на кону величезний джекпот, $ 420 мільйонів. У США вже зараз спостерігається ажіотаж - в лотерейні кіоски шикуються черги з охочих придбати квитки, а жителі інших країн шукають спосіб взяти участь в тиражі.

Міфи про участь в лотереї Powerball - США з інших країн 

Є велика кількість помилкових думок сприводу участі в лотереї Powerball поза межами США. Розглянемо деякі з них.
  • Міф 1: Туристам не можна грати в лотерею Powerball. Це не так. Згідно з правилами лотереї Powerball - США, нерезиденти США мають право брати участь в лотереї: "Вам не потрібно бути громадянином або резидентом країни, щоб взяти участь в грі. Туристи також можуть брати участь в лотереї ".
  • Міф 2: Нерезиденти США можуть грати в Powerball - США точно так само, як американці. Майже правда, але є одне але ... Ви можете придбати квитки у ліцензованих рітейлерів в США, але отримати приз ви зможете лише за умови, що квиток залишиться на території США.
  • Міф 3: Лотерейні виграші нерезидентів США не оподатковуються. Це не так. Якщо громадянин України виграє в лотерею US Powerball, він буде зобов'язаний виплатити податок на свій виграш в США.

 null

Як легально грати в Powerball - США з України

Взяти участь в накладі Powerball, будучи громадянином України, можна двома способами. 

1. Перетнути кордон та придбати квиток особисто 

Можна особисто відправитися в США, щоб придбати квиток лотереї Powerball у офіційного рітейлера, за умови, що потім квиток не буде покидати меж США. 

2. Зареєструватися на сайті і взяти участь в лотереї онлайн.

Брати участь в лотерейних тиражах США з України так само просто, як якщо б ви перебували там особисто. Все, що для цього потрібно зробити – придбати лотерейні білети Powerball  до  тиражів, які проходять в Орландо, кожну середу та субботу о 23:00 EST на сайті TheLotter онлайн! 

Вибирайте 5 основних номерів від 1 до 69, а також куля «Пауербол» з діапазону 1-26, збіг яких дозволить зірвати надзвичайний американський джекпот або 8 другорядних призів!

theLotter.com – перша в світі служба доставки лотерейних квитків, яка дозволяє людям замовляти офіційні лотерейні квитки з усього світу, не стягуючи комісій з виграшів.

null

Громадянин Латвії вигравав у лотерею кілька разів, найбільший приз - € 578,000

З дня заснування в 2002 році цей сервіс допоміг людям виграти більше $ 70 мільйонів: наприкінці 2015 року гравець з Іраку зірвав $ 6,4-мільйонний джекпот в лотерею Орегон Мегабакс. У 2016 році пенсіонер з Ель-Сальвадора виграв мільйон доларів, а гравець з Канади взяв другий приз в $ 1.35 млн. В Powerball-США. І нарешті, на початку минулого року водій з Підмосков'я виграв € 824 тисячі на Австрія - Лото!

 

Історія переможця з Іраку набула масового освітлення в світових ЗМІ, в тому числі New York Times, Daily Mail, NBC, CNN і Associated Press. Всі вони, провівши власне дослідження питання, прийшли до висновку, що процес придбання лотерейних квитків онлайн на сайті TheLotter відповідає всім вимогам Національних лотерей.

Ви виграли в лотерею США - що далі?

Вигравши лотерейний приз через сайт TheLotter, переможець отримує 100% виграної суми, будь то невеликий виграш, або приз другої або першої категорії.

Якщо сума лотерейного призу не перевищує $ 50,000, TheLotter.com самостійно забере виграш і зарахує відповідну суму на рахунок клієнта в лічені години після оголошення результатів тиражу.

У разі великих виграшів, в тому числі при виграші джекпоту, TheLotter.com організовує клієнтам поїздку в країну проведення лотереї, де переможець самостійно забере свій виграш, при повній юридичній та організаційній підтримці представників TheLotter.com.

новини партнерів

23 січня, 2019 середа

23 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати