live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Скількох українців вже розшукують за несплату аліментів. Дані Мін'юсту

Міністерство юстиції оформило понад 82 тисячі постанов, що обмежує боржника у праві виїзду за межі України, ще 7 тисяч аліментників оголошено в розшук

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає прес-служба Кабміну.

За словами Петренка, в рамках запровадження нових засобів боротьби зі злісними неплатниками аліментів в Україні винесено понад 82 тисяч постанов щодо обмеження боржника у праві виїзду за межі України та майже 80 тисяч постанов щодо обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами. Також у міністерстві ухвалено 79 тисяч постанов щодо обмеження боржника у праві користування зброєю та праві на полювання. Окрім цього, понад 7 тисяч боржників оголошено в розшук.

Міністр наголосив, що у багатьох випадках боржники спеціально не оформлюються на офіційну роботу, щоб не сплачувати аліменти. Для них у законі передбачено новий вид впливу - суспільно корисні роботи, оплата за які буде перераховано на сплату боргу з виплати аліментів.

"Нині вже винесено 5,5 тисячі протоколів. На моє переконання, виконавці поки що не дуже активно застосовують цей інструмент впливу. А дарма: за даними центрів зайнятості - по всій країні тисячі вакансій двірників, прибиральників цвинтарів, сміттярів. Тож безвідповідальні батьки з легкістю та користю можуть приступити до виконання даного роду робіт", - зазначив Павло Петренко.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

9 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати