"Динамо" програло "Лаціо" та вилетіло з Ліги Європи

Сьогодні київське "Динамо" поступилося "Лаціо" у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Повторний матч

"Динамо" (Україна) - "Лаціо" (Італія) 0:2

Голи: Лукас Лейва, 23; де Врей, 83

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Кадар (Шабанов 45), Бесєдін (Мбокані 70), Буяльський, Бурда, Піваріч, Циганков, Мораєс, Морозюк (Гонсалес 57), Шепелєв

"Лаціо": Стракоша, Феліпе, Раду, Луліч (Лукаку 69), Альберто, Іммобіле (Кайседо 82), Пароло, Андерсон, Лейва, Патрік (Марушич 72), де Врей

Попередження: Мораєс 55, Шабанов 66 - Феліпе 18

Перший матч - 2:2.

Перед повторною грою невелику перевагу мало "Динамо", яке досягло у Римі сприятливого результату - нічиєї 2:2. Киян до наступного раунду виводила навіть нічия 0:0, чи 1:1.

З огляду на це господарі поля не поспішали йти вперед, а ініціативою володів "Лаціо". Римляни втілили свою перевагу у гол на 23-й хвилині. Луїс Альберто виконав кутовий, голкіпер "Динамо" Денис Бойко помилився на виході, а Лукас Лейва головою переправив м'яч у ворота.

"Лаціо" продовжував домінувати і забив вдруге на 83-й хвилині. Після кутового Луїс Феліпе скинув м'яч на Стефана де Врея, який з близької відстані вразив ворота.